HAKKIMIZDA

Altair, Türkiye'de konumlu teknoloji odaklı bir yazılım firmasıdır. Yeni nesil ve modern teknolojilere dayalı altyapısı ile sektörel ve savunma alanındaki paydaşlara maliyet etkin, entegre ve yenilikçi bilişim çözümleri sunmaktadır.

Bilişim alanındaki yeni teknolojileri bir çatı altında toplayarak kurduğumuz modern ve esnek mimarideki altyapımızı gelişen ve değişen kullanıcı ihtiyaçlarına göre kolayca adapte edebilmekte ve farklı platformlardaki kullanıcılara özgü uyarlanmış çözümler sunmaktayız.

Şirketimiz, uluslararası iş tecrübesine sahip ve başarıya odaklı profesyonel kadrosu ile üstlendiği işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlamaya odaklı olarak çalışmaktadır.

Firmamız alanında tecrübeli mühendislerin katılımı ile öncelikle altyapının oluşturulması için çalışmalara başlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda ISO 9001:2008 Kalite Sertifikası alınmıştır. PMI süreçlerine dayalı yazılım ve sistem mühendisliği süreçleri de tanımlanarak geliştirilen projelerde kullanmaya başlamıştır.

Vizyonumuz

Sağladığımız hizmetlerin, verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına dikkat ederek, müşterilerimize kesintisiz ve kaliteden ödün vermeden bir hizmet sunmak,

Misyonumuz

Belirli alanlarda, kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek gerçek yaşamda verimliliği arttıran teknolojik çözümleri zamanında ve eksiksiz sunarak, satış sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, tercih edilen, güvenilir ve kalitesi kabul görmüş üretici olmaktır.