Operatörler ve uçuş işletmeleri için hızlı, esnek, güvenilir çözüm

Maintage-Aero saas çözümü belirli kaynaklara dayalı kolay uygulama planı ve uygun fiyat modeli sunarak karmaşık bakım çözümlerinin icrası ile ortaya çıkan zaman baskısını ve riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Kuruluş aşamasında olan ya da yeni kurulmuş uçuş işletmeleri bakımların takibi ve yönetimi bir yana; uçak alımı tesislerin kurulması, personel temini gibi birçok süreçlerin üstesinden gelmek zorundadır. Bu süreçlerin tamamının uçuş faaliyetlerine başlamadan önce tamamlanmış olması gerekmektedir.

Maintage-Aero işinizle ilgili diğer önemli konulara odaklanmanıza imkân sağlayarak bakım takip ve bakım yönetimi uygulamalarıyla ilgili konuları çözüme kavuşturmaktadır.

Maintage-Aero, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak kaynaklarını ilgili uygulama projelerine tahsis etmekte, dünyanın herhangi bir yerinde belirli bir zaman dilimi içerisinde, uçağınıza ait ana verileri şablon biçiminde sunarak anahtar teslimi çözüm sunmaktadır.

Uygulama Özellikleri

Maintage-Aero uçuş işletme ve organizasyonların uçuş operasyonlarına emniyetli bir şekilde gecikmeden başlayabilmeleri ve sürdürmeleri için benzersiz bir yöntem sunmaktadır.

Müşterinin bilişim teknolojileri konularından kaçınması için sunucumuzun sağladığı sistem çözümü müşteriye sunulmakta, uzmanlarımız uçak/hava aracı konfigürasyonlarını oluşturup veri dönüştürme/veri giriş işlemlerini yaparken, müşteri personelinin internet üzerinden (bankacılık uygulamalarında olduğu gibi) sisteme erişerek kullanmasına imkân sağlanmaktadır. Bu yaklaşım veri giriş ve uygulamaya geçiş zamanını önemli ölçüde (%80) azaltmaktadır.

Mesajınız ulaştırılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Tamam

Maintage AERO’nun Avantajları

Hızlı Uygulama

Maintage-Aero SaaS, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak, endüstriyel iş ortaklığı, uçak tiplerine ait veri giriş/veri dönüştürme/aktarma işlemlerindeki geçmiş deneyimlerimiz ile standart bir canlı kullanıma geçiş uygulamasından % 75 daha kısa sürede işe başlama ve sistemi kullanma imkânı sunmaktadır.

Kaynaklar

Maintage-Aero SaaS, profesyonel kaynaklarını ve deneyimini sunarak bakım ve bakım uygulama çözümünün masraflarını omuzlamakta, uçağınızın konfigürasyonu ile ilgili tüm verileri anahtar teslimi olarak sağlamaktadır. Bilgi sisteminin kurulması, işletilmesi, yedeklerinin alınması, veri güvenliği gibi konular için bilişim personeli istihdamına gerek kalmamaktadır.

Maaliyet Etkinliği ve Teslimat Opsiyonları

Maintage-Aero SaaS, uçuş işletmelerine özgü ihtiyaçları karşılamak amacıyla düşünülmüş fiyat/ödeme seçenekleri sunarak maliyet ve adaptasyon risklerini azaltmaktadır.

Esnek ve Ölçeklenebilir Teknoloji

Maintage-Aero SaaS çözümü, internet tarayıcısı (Browser) kullanılarak internet üzerinden erişilebilen web tabanlı bir yazılım teknolojisi kullanmaktadır. Maintage-Aero yazılımının sunucuda bulunması ve internet tarayıcısı ile erişilmesi nedeniyle, dünyanın herhangi bir yerindeki yetkilendirilmiş bir kişi tarafından, internet üzerinden, mobil (akıllı telefon, tablet dizüstü bilgisayarlar, vb.) cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile kullanılabilmektedir. Bu nedenle Maintage-Aero SaaS çözümünün kullanılması, işletilmesi, yönetilmesi çok daha kolay olup organizasyonların lokasyondan bağımsız ve daha geniş kapsamlı olarak fayda sağlaması mümkündür.

Çoklu Dil Desteği

Maintage-Aero çözümü, farkı dilleri destekleyecek şekilde tasarlanarak geliştirilmiştir. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre yazılımı istediğiniz dilde kullanmanız mümkündür. Hem de yazılımdan çıkmadan istediğiniz anda kullanım dilini değiştirerek.

Bilişim Teknolojileri İhtiyaçlarına Uygun

Maintage-Aero yazılımı modern bilgi teknolojileri dikkate alınarak sürekli güncellenmekte ve bu teknolojilere uygum sağlanmaktadır. Sürekli gelişen bilişim teknolojilerini takip etmenize ve bu konuda yatırım yapmanıza gerek yoktur. Maintage-Aero ekibi bunu sizin için yapmaktadır.