Varlık ve şantiye yönetim işletmeleri için hızlı, esnek ve güvenilir çözüm

Maintage-Asset SaaS çözümü (yazılımı hizmet olarak sunma) belirli kaynaklara dayalı kolay uygulama planı ve uygun fiyat modeli sunarak karmaşık bakım çözümlerinin icrasıyla ortaya çıkan zaman baskısını ve riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Kuruluş aşamasında olan ya da yeni kurulmuş araç parkı ve şantiye işletmeleri bakımların takibi ve yönetimi bir yana; araç alımı, tesislerin kurulması, personel temini gibi birçok süreçlerin üstesinden gelmek zorundadır.

Maintage-Asset işinizle ilgili diğer önemli konulara odaklanmanıza imkân sağlayarak bakım takip ve bakım yönetimi uygulamalarıyla ilgili konuları çözüme kavuşturmaktadır. Dünyanın herhangi bir yerinde, belirli bir zaman dilimi içerisinde, aracınıza ait ana verileri şablon biçiminde sunarak anahtar teslimi çözüm sunmaktadır.

Maintage-Asset, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak kaynaklarını ilgili uygulama projelerine tahsis etmekte, işletmedeki tüm Varlıklara ait güvenilir ve ayrıntılı envanter sağlamaktadır. İşletmelere makine/ekipmanları lokasyon bazında tanımlama, yapılan işlemleri ve yer değişikliklerini izleme, kullanım sürelerini ve maliyetlerini kaydetmeye imkan vermektedir.

Müşterinin bilişim teknolojileri konularından kaçınması için sunucumuzun sağladığı sistem çözümü müşteriye sunulmakta, uzmanlarımız varlık konfigürasyonlarını oluşturup veri dönüştürme/veri giriş işlemlerini yaparken, müşteri personelinin internet üzerinden (bankacılık uygulamalarında olduğu gibi) sisteme erişerek kullanmasına imkân sağlanmaktadır. Bu yaklaşım veri giriş ve uygulamaya geçiş zamanını önemli ölçüde (%80) azaltmaktadır.

Uygulama Özellikleri

 • Makine Ekipman Yönetimi
 • İş Emirleri
 • Bütçe Yönetimi
 • Dashboard
 • Kalibrasyon Yönetimi
 • Bakım ve Arıza Süreçleri
 • Periyodik Bakım Planları
 • Satınalma Yönetimi
 • Malzeme Yönetimi
 • Lastik Yönetimi
 • Atölye Bakımı
 • Güvenilirlik Raporları
 • Teknik Kütüphane Yönetimi
 • Mobil / Kablosuz Bağlantı Desteği
Mesajınız ulaştırılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Tamam
Mesajınız iletilmiştir.
Tamam

Maintage ASSET’in Avantajları

Hızlı Uygulama

Maintage-Asset SaaS, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak, endüstriyel iş ortaklığı, uçak tiplerine ait veri giriş/veri dönüştürme/aktarma işlemlerindeki geçmiş deneyimlerimiz ile standart bir canlı kullanıma geçiş uygulamasından % 75 daha kısa sürede işe başlama ve sistemi kullanma imkânı sunmaktadır.

Kaynaklar

Maintage-Asset SaaS, profesyonel kaynaklarını ve deneyimini sunarak bakım ve bakım uygulama çözümünün masraflarını omuzlamakta, araç konfigürasyonu ile ilgili tüm verileri anahtar teslimi olarak sağlamaktadır. Bilgi sisteminin kurulması, işletilmesi, yedeklerinin alınması, veri güvenliği gibi konular için bilişim personeli istihdamına gerek kalmamaktadır.

Maaliyet Etkinliği ve Teslimat Opsiyonları

Maintage-Asset SaaS, araç parkı ve şantiye işletmelerine özgü ihtiyaçları karşılamak amacıyla düşünülmüş fiyat/ödeme seçenekleri sunarak maliyet ve adaptasyon risklerini azaltmaktadır.

Esnek ve Ölçeklenebilir Teknoloji

Maintage-Asset SaaS çözümü, internet tarayıcısı (Browser) kullanılarak internet üzerinden erişilebilen web tabanlı bir yazılım teknolojisi kullanmaktadır. Maintage-Asset yazılımının sunucuda bulunması ve internet tarayıcısı ile erişilmesi nedeniyle, dünyanın herhangi bir yerindeki yetkilendirilmiş bir kişi tarafından, internet üzerinden, mobil (akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayarlar, vb.) cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile kullanılabilmektedir. Bu nedenle Maintage-Asset SaaS çözümünün kullanılması, işletilmesi, yönetilmesi çok daha kolay olup organizasyonların lokasyondan bağımsız ve daha geniş kapsamlı olarak fayda sağlaması mümkündür.

Çoklu Dil Desteği

Maintage-Asset çözümü, farkı dilleri destekleyecek şekilde tasarlanarak geliştirilmiştir. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre yazılımı istediğiniz dilde kullanmanız mümkündür. Hem de yazılımdan çıkmadan istediğiniz anda kullanım dilini değiştirerek.

Bilişim Teknolojileri İhtiyaçlarına Uygun

Maintage-Asset yazılımı modern bilgi teknolojileri dikkate alınarak sürekli güncellenmekte ve bu teknolojilere uygum sağlanmaktadır. Sürekli gelişen bilişim teknolojilerini takip etmenize ve bu konuda yatırım yapmanıza gerek yoktur. Maintage-Asset ekibi bunu sizin için yapmaktadır.