Gemi Bakım Yönetimi için hızlı, esnek ve güvenilir çözüm

Maintage-Marine SaaS çözümü (yazılımı hizmet olarak sunma) belirli kaynaklara dayalı kolay uygulama planı ve uygun fiyat modeli sunarak karmaşık bakım çözümlerinin icrasıyla ortaya çıkan zaman baskısını ve riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Maintage-Marine, gemi bakım ve onarım, stok, personel, çalışma saatleri, satın alma gibi faaliyetlerin tam uyumlu olarak yürütüldüğü ve gemilerin işler durumda olmasını kolaylaştıracak, maliyetlerin önceden önüne geçmeyi hedefleyen yazılımdır.

Maintage-Marine, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak kaynaklarını ilgili uygulama projelerine tahsis etmekte, dünyanın herhangi bir yerinde, belirli bir zaman dilimi içerisinde, gemilere ait ana verileri şablon biçiminde sunarak anahtar teslimi çözüm sunmaktadır.

Sunucumuzun sağladığı sistem çözümü müşteriye sunulmakta, uzmanlarımız gemi konfigürasyonlarını oluşturup veri dönüştürme/veri giriş işlemlerini yaparken, müşteri personelinin internet üzerinden (bankacılık uygulamalarında olduğu gibi) sisteme erişerek kullanmasına imkân sağlanmaktadır. Bu yaklaşım veri giriş ve uygulamaya geçiş zamanını önemli ölçüde (%80) azaltmaktadır.

Uygulama Özellikleri

  • Bakım Yönetimi
  • İş Emri Yönetimi
  • Konfigürasyon Yönetimi
  • Stok Yönetimi
  • Analiz ve Raporlama araçları
  • Teknik Doküman Bağlama
  • Dashboard
  • Kalibrasyon
  • Mobil / Kablosuz Bağlantı Desteği
Mesajınız ulaştırılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Tamam
Mesajınız iletilmiştir.
Tamam

Maintage MARINE’in Avantajları

Hızlı Uygulama

Maintage-Marine SaaS, bulut tabanlı teknolojilerin sağladığı avantajlardan yararlanarak, endüstriyel iş ortaklığı, gemi tiplerine ait veri giriş/veri dönüştürme/aktarma işlemlerindeki geçmiş deneyimlerimiz ile standart bir canlı kullanıma geçiş uygulamasından % 75 daha kısa sürede işe başlama ve sistemi kullanma imkânı sunmaktadır.

Kaynaklar

Maintage-Marine SaaS, profesyonel kaynaklarını ve deneyimini sunarak bakım ve bakım uygulama çözümünün masraflarını omuzlamakta, geminizin konfigürasyonu ile ilgili tüm verileri anahtar teslimi olarak sağlamaktadır. Bilgi sisteminin kurulması, işletilmesi, yedeklerinin alınması, veri güvenliği gibi konular için bilişim personeli istihdamına gerek kalmamaktadır.

Maaliyet Etkinliği ve Teslimat Opsiyonları

Maintage-Marine SaaS, gemi bakım işletmelerine özgü ihtiyaçları karşılamak amacıyla düşünülmüş fiyat/ödeme seçenekleri sunarak maliyet ve adaptasyon risklerini azaltmaktadır.

Esnek ve Ölçeklenebilir Teknoloji

Maintage-Marine SaaS çözümü, internet tarayıcısı (Browser) kullanılarak internet üzerinden erişilebilen web tabanlı bir yazılım teknolojisi kullanmaktadır. Maintage-Marine yazılımının sunucuda bulunması ve internet tarayıcısı ile erişilmesi nedeniyle, dünyanın herhangi bir yerindeki yetkilendirilmiş bir kişi tarafından, internet üzerinden, mobil (akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayarlar, vb.) cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar ile kullanılabilmektedir. Bu nedenle Maintage-Marine SaaS çözümünün kullanılması, işletilmesi, yönetilmesi çok daha kolay olup organizasyonların lokasyondan bağımsız ve daha geniş kapsamlı olarak fayda sağlaması mümkündür.

Çoklu Dil Desteği

Maintage-Marine çözümü, farkı dilleri destekleyecek şekilde tasarlanarak geliştirilmiştir. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre yazılımı istediğiniz dilde kullanmanız mümkündür. Hem de yazılımdan çıkmadan istediğiniz anda kullanım dilini değiştirerek.

Bilişim Teknolojileri İhtiyaçlarına Uygun

Maintage-Marine yazılımı modern bilgi teknolojileri dikkate alınarak sürekli güncellenmekte ve bu teknolojilere uygum sağlanmaktadır. Sürekli gelişen bilişim teknolojilerini takip etmenize ve bu konuda yatırım yapmanıza gerek yoktur. Maintage-Marine ekibi bunu sizin için yapmaktadır.